Ohlédnutí za vernisáží v Deštné

Po dlouhých přípravách a přemlouvání jsem se na konec skutečně rozhodla uspořádat výstavu mých fotografií z cest po Vietnamu. Po úspěšném psaní blogu to byl celkem logický krok. Byla to má naprosto první výstava a já se hrozně bála, aby vše dopadlo tak jak má, zejména abych vše stihla ve smluveném termínu. Jak už to tak bývá, nebylo to tak jednoduché, jak jsme si všichni představovali :-) Výstava byla naplánována na 19.9.2015 (sobota) a ještě v pátek ráno před výstavou nebyly vytištěné hlavní velké fotky. Asi si všichni umíte představit, jak jsem byla nervózní! K instalaci výstavy jsme se tedy dostali až v pátek večer a modlili se, aby už nenastaly žádné další komplikace. Nastaly, ale s tím už jsme si celkem dokázali poradit. Pomáhali mi všichni členové rodiny a já bych jim touto cestou ráda poděkovala!

Samotná vernisáž při zahájení výstavy pak už pokračovala naprosto bez problémů. Přišlo tolik lidí, až mě to samotnou překvapilo. Snědly se všechny vietnamské závitky i obalované krevety, vypila se veškerá káva i čaj, šampaňské teklo proudem a ještě dlouho do noci jsme pak seděli se zájemci v kroužku a povídali si o našich dobrodružstvích.

Spousta mých přátel je z Prahy a samozřejmě Jižní Čechy jsou pro ně velmi z ruky, proto už teď mám domluvené přesunutí výstavy do pražské kavárny Dark Velvet café, které by se mělo uskutečnit v březnu. Ještě před tím se výstava pravděpodobně přesune do Jindřichova Hradce a Vrchlabí. Všem moc děkuji za podporu!!

A tady pár fotek ze zmíněné vernisáže.

 

autor fotografií: David Šašek